• adwokaci
  • adwokaci kościelni
  • audytorzy
  • biegli i inni eksperci
  • detektywi
  • doradcy podatkowi
  • komornicy sądowi
  • mediatorzy
  • notariusze
  • pośrednicy (nieruchomości)
  • radcy prawni
  • rzecznicy patentowi
  • rzeczoznawcy budowlani
  • rzeczoznawcy majątkowi
  • rzeczoznawcy motoryzacyjni
  • tłumacze przysięgli
  • zarządcy nieruchomościami
  • Wybierz kategorię
  • prawo amerykańskie
  • prawo angielskie
  • prawo austriackie
  • prawo belgijskie
  • prawo białoruskie
  • prawo bułgarskie
  • prawo chińskie
  • prawo chorwackie
  • prawo czeskie
  • prawo duńskie
  • prawo francuskie
  • prawo hiszpańskie
  • prawo holenderskie
  • prawo irlandzkie
  • prawo litewskie
  • prawo niemieckie
  • prawo norweskie
  • prawo portugalskie
  • prawo rosyjskie
  • prawo rumuńskie
  • prawo szwajcarskie
  • prawo szwedzkie
  • prawo słowackie
  • prawo ukraińskie
  • prawo węgierskie
  • prawo włoskie

Wykorzystaj wszystkie lub tylko wybrane kryteria wyszukiwania powyżej, aby znaleźć specjalistę z danej dziedziny

Obszar działania sądów rejonowych

Sąd Rejonowy w Białymstoku
- dla miasta Białystok oraz gmin: Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Gródek, Jasionówka, Jaświły, Juchnowiec Kościelny, Knyszyn, Krypno, Łapy, Michałowo, Mońki, Poświętne, Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków i Zabłudów

Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim
- dla miast: Bielsk Podlaski, Brańsk, Hajnówka i Siemiatycze oraz gmin: Białowieża, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Czeremcha, Czyże, Drohiczyn, Dubicze Cerkiewne, Dziadkowice, Grodzisk, Hajnówka, Kleszczele, Mielnik, Milejczyce, Narew, Narewka, Nurzec-Stacja, Orla, Perlejewo, Rudka, Siemiatycze i Wyszki

Sąd Rejonowy w Sokółce
- dla gmin: Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin, Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Sokółka, Suchowola i Szudziałowo

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
- dla miast Bielsko-Biała i Szczyrk oraz gmin: Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Wilamowice i Wilkowice

Sąd Rejonowy w Cieszynie
- dla miast: Cieszyn, Ustroń i Wisła oraz gmin: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień i Zebrzydowice

Sąd Rejonowy w Żywcu
- dla miasta Żywiec oraz gmin: Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Porąbka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły i Węgierska Górka

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
- dla miasta Bydgoszcz oraz gmin: Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko i Solec Kujawski

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
- dla miasta Inowrocław oraz gmin: Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo i Złotniki Kujawskie

Sąd Rejonowy w Mogilnie
- dla gmin: Dąbrowa, Jeziora Wielkie, Mogilno i Strzelno

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią
- dla gmin: Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki i Sicienko

Sąd Rejonowy w Szubinie
- dla gmin: Barcin, Kcynia, Łabiszyn i Szubin

Sąd Rejonowy w Świeciu
- dla gmin: Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie, Świekatowo i Warlubie

Sąd Rejonowy w Tucholi
- dla gmin: Cekcyn, Gostycyn, Kamień Krajeński, Kęsowo, Lubiewo, Sępólno Krajeńskie, Sośno, Śliwice, Tuchola i Więcbork

Sąd Rejonowy w Żninie
- dla gmin: Gąsawa, Janowiec Wielkopolski, Rogowo i Żnin

Sąd Rejonowy w Częstochowie
- dla miasta Częstochowa oraz gmin: Blachownia, Janów, Kamienica Polska, Kłobuck, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Krzepice, Lipie, Miedźno, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Opatów, Panki, Poczesna, Popów, Przystajń, Rędziny, Starcza i Wręczyca Wielka

Sąd Rejonowy w Lublińcu
- dla miasta Lubliniec oraz gmin: Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków i Woźniki

Sąd Rejonowy w Myszkowie
- dla miasta Myszków oraz gmin: Dąbrowa Zielona, Irządze, Koniecpol, Kozie-głowy, Kroczyce, Lelów, Niegowa, Poraj, Przyrów, Szczekociny, Włodowice i Żarki

Sąd Rejonowy w Zawierciu
- dla miast: Poręba i Zawiercie oraz gmin: Łazy, Mierzęcice, Ogrodzieniec, Pilica, Siewierz i Żarnowiec

Sąd Rejonowy w Braniewie
- dla miasta Braniewo oraz gmin: Braniewo, Frombork, Godkowo, Lelkowo, Młynary, Pieniężno, Płoskinia i Wilczęta

Sąd Rejonowy w Działdowie
 - dla miasta Działdowo oraz gmin: Działdowo, Iłowo-Osada, Lidzbark, Płośnica i Rybno

Sąd Rejonowy w Elblągu
- dla miasta Elbląg oraz gmin: Elbląg, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Pasłęk, Rychliki i Tolkmicko

Sąd Rejonowy w Iławie
- dla miast Iława i Lubawa oraz gmin: Iława, Kisielice, Lubawa, Susz i Zalewo

Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim
- dla miasta Nowe Miasto Lubawskie oraz gmin: Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik i Nowe Miasto Lubawskie

Sąd Rejonowy w Ostródzie
- dla miasta Ostróda oraz gmin: Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Miłakowo, Miłomłyn, Morąg i Ostróda

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
- dla części obszaru miasta Gdańsk ustalonego dla jednostek pomocniczych: Aniołki, Chełm, Jasień, Krakowiec-Górki Zachodnie, Olszynka, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Przeróbka, Rudniki, Siedlce, Stogi, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, miasta Pruszcz Gdański oraz gmin: Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb i Trąbki Wielkie

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
- dla części obszaru miasta Gdańsk ustalonego dla jednostek pomocniczych: Brętowo, Brzeźno, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Osowa, Piecki-Migowo, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, VII Dwór, Strzyża, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje i Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Sąd Rejonowy w Gdyni
- dla miasta Gdynia

Sąd Rejonowy w Kartuzach
- dla gmin: Chmielno, Kartuzy, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno i Żukowo

Sąd Rejonowy w Kościerzynie
- dla miasta Kościerzyna oraz gmin: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma i Stara Kiszewa

Sąd Rejonowy w Kwidzynie
- dla miasta Kwidzyn oraz gmin: Dzierzgoń, Gardeja, Kwidzyn, Mikołajki Pomorskie, Prabuty, Ryjewo, Sadlinki, Stary Dzierzgoń, Stary Targ i Sztum

Sąd Rejonowy w Malborku
- dla miast Krynica Morska i Malbork oraz gmin: Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Ostaszewo, Stare Pole, Stegna i Sztutowo

Sąd Rejonowy w Sopocie
- dla miasta Sopot

Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim
- dla miast Skórcz i Starogard Gdański oraz gmin: Bobowo, Czarna Woda, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański i Zblewo

Sąd Rejonowy w Tczewie
- dla miasta Tczew oraz gmin: Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy i Tczew

Sąd Rejonowy w Wejherowie
- dla miast: Hel, Puck, Reda, Rumia i Wejherowo oraz gmin: Choczewo, Gniewino, Jastarnia, Kosakowo, Krokowa, Linia, Luzino, Łęczyce, Puck, Szemud, Wejherowo i Władysławowo

Sąd Rejonowy w Gliwicach
- dla miast: Gliwice, Knurów i Pyskowice oraz gmin: Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek i Wielowieś

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju
- dla miasta Jastrzębie-Zdrój i gminy Pawłowice

Sąd Rejonowy w Raciborzu
- dla miasta Racibórz oraz gmin: Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie i Rudnik

Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
- dla miasta Ruda Śląska

Sąd Rejonowy w Rybniku
- dla miasta Rybnik oraz gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski i Świerklany

Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach
- dla miast: Kalety, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie, Radzionków i Tarnowskie Góry oraz gmin: Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg i Zbrosławice

Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim
- dla miast: Pszów, Radlin, Rydułtowy i Wodzisław Śląski oraz gmin: Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice i Mszana

Sąd Rejonowy w Zabrzu
- dla miasta Zabrze

Sąd Rejonowy w Żorach
- dla miasta Żory

Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
- dla miasta Gorzów Wielkopolski oraz gmin: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn, Santok i Witnica

Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu
- dla gmin: Bledzew, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew, Skwierzyna i Trzciel

Sąd Rejonowy w Słubicach
- dla miasta Kostrzyn nad Odrą oraz gmin: Górzyca, Rzepin i Słubice

Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich
- dla gmin: Dobiegniew, Drezdenko, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie i Zwierzyn

Sąd Rejonowy w Sulęcinie
- dla gmin: Krzeszyce, Lubniewice, Ośno Lubuskie, Słońsk, Sulęcin i Torzym

Sąd Rejonowy w Bolesławcu
- dla miasta Bolesławiec oraz gmin: Bolesławiec, Gromadka, Nowogrodziec, Osiecznica i Warta Bolesławiecka

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
- dla miast: Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Piechowice i Szklarska Poręba oraz gmin: Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn i Stara Kamienica

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze
- dla miasta Kamienna Góra oraz gmin: Bolków, Kamienna Góra, Lubawka i Marciszów

Sąd Rejonowy w Lubaniu
- dla miasta Lubań oraz gmin: Leśna, Lubań, Olszyna, Platerówka i Siekierczyn

Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim
- dla miasta Świeradów-Zdrój oraz gmin: Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk i Wleń

Sąd Rejonowy w Zgorzelcu
- dla miast Zawidów i Zgorzelec oraz gmin: Bogatynia, Pieńsk, Sulików, Węgliniec i Zgorzelec

Sąd Rejonowy w Jarocinie
- dla gmin: Jaraczewo, Jarocin, Kotlin i Żerków

Sąd Rejonowy w Kaliszu
- dla miasta Kalisz oraz gmin: Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki i Żelazków

Sąd Rejonowy w Kępnie
- dla gmin: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica

Sąd Rejonowy w Krotoszynie
- dla miasta Sulmierzyce oraz gmin: Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew i Zduny

Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
- dla miasta Ostrów Wielkopolski oraz gmin: Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Raszków, Sieroszewice i Sośnie

Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie
- dla gmin: Czajków, Doruchów, Grabów nad Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat i Ostrzeszów

Sąd Rejonowy w Pleszewie
- dla gmin: Chocz, Czermin, Dobrzyca, Gizałki, Gołuchów i Pleszew

Sąd Rejonowy w Będzinie
- dla miast: Będzin, Czeladź i Wojkowice oraz gmin Bobrowniki i Psary

Sąd Rejonowy w Bytomiu
- dla miasta Bytom

Sąd Rejonowy w Chorzowie
- dla miast Chorzów i Świętochłowice

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
- dla miast Dąbrowa Górnicza i Sławków

Sąd Rejonowy w Jaworznie
- dla miasta Jaworzno

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
- dla części miasta Katowice-Wschód obejmującej obszar w granicach przebiegających od zbiegu ulicy Tadeusza Kościuszki i granic administracyjnych miasta Mikołów, a następnie wzdłuż granic administracyjnych miast: Mikołów, Tychy, Lędziny, Mysłowice, Sosnowiec, Czeladź i Siemianowice Śląskie do zbiegu zaleją Wojciecha Korfantego, dalej aleją Wojciecha Korfantego do Rynku miasta Katowice, wzdłuż ulicy Jana włącznie, i następnie ulicą Tadeusza Kościuszki włącznie do granic administracyjnych miasta Mikołów

Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach
- dla części miasta Katowice-Zachód obejmującej obszar w granicach przebiegających od zbiegu ulicy Tadeusza Kościuszki i granic administracyjnych miasta Mikołów, a następnie wzdłuż granic administracyjnych miast: Mikołów, Ruda Śląska, Chorzów i Siemianowice Śląskie do zbiegu granic administracyjnych miasta Siemianowice Śląskie zaleją Wojciecha Korfantego, dalej aleją Wojciecha Korfantego do Rynku miasta Katowice włącznie, wzdłuż ulicy Jana do ulicy Tadeusza Kościuszki, a następnie wzdłuż ulicy Tadeusza Kościuszki do granic administracyjnych miasta Mikołów

Sąd Rejonowy w Mikołowie
- dla miast: Łaziska Górne, Mikołów i Orzesze oraz gmin Ornontowice i Wyry

Sąd Rejonowy w Mysłowicach
- dla miast Imielin i Mysłowice oraz gminy Chełm Śląski

Sąd Rejonowy w Pszczynie
- dla gmin: Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Pszczyna i Suszec

Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich
- dla miasta Siemianowice Śląskie

Sąd Rejonowy w Sosnowcu
- dla miasta Sosnowiec

Sąd Rejonowy w Tychach
- dla miast: Bieruń, Lędziny i Tychy oraz gmin Bojszowy i Kobiór

Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju
- dla gmin: Bejsce, Busko-Zdrój, Chmielnik, Czarnocin, Gnojno, Kazimierza Wielka, Nowy Korczyn, Opatowiec, Pacanów, Pierzchnica, Skalbmierz, Solec-Zdrój, Stopnica, Tuczępy i Wiślica

Sąd Rejonowy w Jędrzejowie
- dla gmin: Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków i Wodzisław

Sąd Rejonowy w Kielcach
- dla miasta Kielce oraz gmin: Bieliny, Chęciny, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedziana Góra, Morawica, Piekoszów, Raków, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk

Sąd Rejonowy w Końskich
- dla gmin: Fałków, Gowarczów, Końskie, Mniów, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Smyków i Stąporków

Sąd Rejonowy w Opatowie
- dla gmin: Baćkowice, Ćmielów, Iwaniska, Lipnik, Opatów, Ożarów, Sadowie, Tarłów i Wojciechowice

Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim
- dla miasta Ostrowiec Świętokrzyski oraz gmin: Bałtów, Bodzechów, Kunów, Łagów, Nowa Słupia i Waśniów

Sąd Rejonowy w Pińczowie
- dla gmin: Działoszyce, Kije, Michałów, Pińczów i Złota

Sąd Rejonowy w Sandomierzu
- dla miasta Sandomierz oraz gmin: Dwikozy, Klimontów, Koprzywnica, Łoniów, Obrazów, Samborzec, Wilczyce i Zawichost

Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej
- dla miasta Skarżysko-Kamienna oraz gmin: Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne i Suchedniów

Sąd Rejonowy w Starachowicach
- dla miasta Starachowice oraz gmin: Bodzentyn, Brody, Mirzec, Pawłów i Wąchock

Sąd Rejonowy w Staszowie - dla gmin: Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec, Rytwiany, Staszów i Szydłów

Sąd Rejonowy we Włoszczowie
- dla gmin: Kluczewsko, Krasocin, Łopuszno, Moskorzew, Radków, Secemin, Słupia Konecka i Włoszczowa

Sąd Rejonowy w Kole
- dla miasta Koło oraz gmin: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz, Sompolno i Wierzbinek

Sąd Rejonowy w Koninie
- dla miasta Konin oraz gmin: Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Stare Miasto, Ślesin i Wilczyn

Sąd Rejonowy w Słupcy
- dla miasta Słupca oraz gmin: Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Pyzdry, Słupca, Strzałkowo, Witkowo i Zagórów

Sąd Rejonowy w Turku
- dla miasta Turek oraz gmin: Brudzew, Dobra, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Tuliszków, Turek i Władysławów

Sąd Rejonowy w Białogardzie
- dla miast Białogard i Świdwin oraz gmin: Białogard, Brzeżno, Karlino, Połczyn-Zdrój, Rąbino, Sławoborze, Świdwin i Tychowo

Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim
- dla gmin: Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Wierzchowo i Złocieniec

Sąd Rejonowy w Kołobrzegu - dla miasta Kołobrzeg oraz gmin: Dygowo, Gościno, Kołobrzeg, Rymań, Siemyśl i Ustronie Morskie

Sąd Rejonowy w Koszalinie
- dla miast Darłowo i Koszalin oraz gmin: Będzino, Biesiekierz, Darłowo, Malechowo, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów i Świeszyno

Sąd Rejonowy w Sławnie
- dla miasta Sławno oraz gmin Postomino i Sławno

Sąd Rejonowy w Szczecinku
- dla miasta Szczecinek oraz gmin: Barwice, Biały Bór, Bobolice, Borne Sulinowo, Grzmiąca i Szczecinek

Sąd Rejonowy w Wałczu
- dla miasta Wałcz oraz gmin: Człopa, Mirosławiec, Tuczno i Wałcz

Sąd Rejonowy w Chrzanowie
- dla gmin: Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
- dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Krowodrza oraz gmin: Czernichów, Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
- dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Nowa Huta oraz gmin: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Koniusza, Koszyce, Nowe Brzesko, Pałecznica, Proszowice i Radziemice

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
- dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Podgórze

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
- dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Śródmieście oraz gmin: Iwanowice, Michałowice, Skała i Sułoszowa

Sąd Rejonowy w Miechowie
- dla gmin: Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Miechów, Racławice, Słaboszów i Słomniki

Sąd Rejonowy w Myślenicach
- dla gmin: Dobczyce, Gdów, Lubień, Myślenice, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia i Wiśniowa

Sąd Rejonowy w Olkuszu
- dla miasta Bukowno oraz gmin: Bolesław, Klucze, Olkusz, Trzyciąż i Wolbrom

Sąd Rejonowy w Oświęcimiu
- dla miasta Oświęcim oraz gmin: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów i Zator

Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej
- dla miast Jordanów i Sucha Beskidzka oraz gmin: Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Maków Podhalański, Stryszawa, Zawoja i Zembrzyce

Sąd Rejonowy w Wadowicach
- dla gmin: Andrychów, Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Tomice, Wadowice i Wieprz

Sąd Rejonowy w Wieliczce
- dla gmin: Biskupice, Kłaj, Mogilany, Niepołomice, Skawina, Świątniki Górne i Wieliczka

Sąd Rejonowy w Brzozowie
- dla gmin: Brzozów, Domaradz, Dydnia, Haczów, Jasienica Rosielna i Nozdrzec

Sąd Rejonowy w Jaśle
- dla miasta Jasło oraz gmin: Brzyska, Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Skołyszyn i Tarnowiec

Sąd Rejonowy w Krośnie
- dla miasta Krosno oraz gmin: Chorkówka, Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jaśliska, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe, Rymanów i Wojaszówka

Sąd Rejonowy w Lesku
- dla gmin: Baligród, Cisna, Czarna, Lesko, Lutowiska, Olszanica, Solina i Ustrzyki Dolne

Sąd Rejonowy w Sanoku
- dla miasta Sanok oraz gmin: Besko, Bukowsko, Komańcza, Sanok, Tyrawa Wołoska, Zagórz i Zarszyn

Sąd Rejonowy w Głogowie
- dla miasta Głogów oraz gmin: Gaworzyce, Głogów, Góra, Grębocice, Jemielno, Jerzmanowa, Kotła, Niechlów, Pęcław, Przemków, Radwanice, Wąsosz i Żukowice

Sąd Rejonowy w Jaworze
- dla miasta Jawor oraz gmin: Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Udanin i Wądroże Wielkie

Sąd Rejonowy w Legnicy
- dla miasta Legnica oraz gmin: Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice, Prochowice i Ruja

Sąd Rejonowy w Lubinie
- dla miasta Lubin oraz gmin: Chocianów, Lubin, Polkowice, Rudna i Ścinawa

Sąd Rejonowy w Złotoryi
- dla miast: Chojnów, Wojcieszów i Złotoryja oraz gmin: Chojnów, Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno i Złotoryja

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
- dla miast Biała Podlaska i Terespol oraz gmin: Biała Podlaska, Jabłoń, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Piszczac, Podedwórze, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol, Tuczna, Wisznice i Zalesie

Sąd Rejonowy w Chełmie
- dla miasta Chełm oraz gmin: Białopole, Chełm, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Ruda-Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica i Żmudź

Sąd Rejonowy w Kraśniku
- dla miasta Kraśnik oraz gmin: Annopol, Borzechów, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Niedrzwica Duża, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz i Zakrzówek

Sąd Rejonowy w Lubartowie
- dla miasta Lubartów oraz gmin: Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Ostrów Lubelski, Serniki i Uścimów

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
- dla części miasta Lublin w granicach prze-biegających od granicy miasta Lublin i gminy Wólka, na wschód od rzeki Bystrzycy, do al. Unii Lubelskiej oraz do skrzyżowania z ul. Fabryczną i na północ od ul. Fabrycznej i ul. Droga Męczenników Majdanka do granicy miasta Lublin z gminą Głusk, dla miasta Świdnik oraz gmin: Bychawa, Głusk, Jabłonna, Krzczonów, Ludwin, Łęczna, Mełgiew, Milejów, Niemce, Piaski, Puchaczów, Rybczewice, Spiczyn, Strzyżewice, Trawniki, Wólka i Wysokie

Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
- dla części miasta Lublin poza obszarem w granicach przebiegających od granicy miasta Lublin i gminy Wólka, na wschód od rzeki Bystrzycy, do al. Unii Lubelskiej oraz do skrzyżowania z ul. Fabryczną i na północ od ul. Fabrycznej i ul. Droga Męczenników Majdanka do granicy miasta Lublin z gminą Głusk oraz dla gmin Jastków i Konopnica

Sąd Rejonowy w Łukowie
- dla miast Łuków i Stoczek Łukowski oraz gmin: Adamów, Krzywda, Łuków, Serokomla, Stanin, Stoczek Łukowski, Trzebieszów, Wojcieszków i Wola Mysłowska

Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim
- dla gmin: Bełżyce, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Opole Lubelskie, Poniatowa, Wilków i Wojciechów oraz do rozpoznawania spraw z zakresu prawa: cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, karnego, a także do prowadzenia ksiąg wieczystych

Sąd Rejonowy w Puławach
- dla miasta Puławy oraz gmin: Baranów, Garbów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica i Żyrzyn

Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim
- dla miast Międzyrzec Podlaski i Radzyń Podlaski oraz gmin: Borki, Czemierniki, Dębowa Kłoda, Drelów, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Milanów, Parczew, Radzyń Podlaski, Siemień, Ulan-Majorat i Wohyń

Sąd Rejonowy w Rykach
- dla miasta Dęblin oraz gmin: Kłoczew, Nowodwór, Ryki, Stężyca i Ułęż

Sąd Rejonowy we Włodawie
- dla miasta Włodawa oraz gmin: Cyców, Hanna, Hańsk, Sosnowica, Stary Brus, Urszulin, Włodawa, Wola Uhruska i Wyryki

Sąd Rejonowy w Grajewie
- dla miasta Grajewo oraz gmin: Goniądz, Grajewo, Radziłów, Rajgród, Szczuczyn, Trzcianne i Wąsosz

Sąd Rejonowy w Łomży
- dla miast Kolno i Łomża oraz gmin: Grabowo, Jedwabne, Kolno, Łomża, Mały Płock, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Przytuły, Stawiski, Śniadowo, Turośl, Wizna i Zbójna

Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
- dla miasta Wysokie Mazowieckie oraz gmin: Ciechanowiec, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Szepietowo i Wysokie Mazowieckie

Sąd Rejonowy w Zambrowie
- dla miasta Zambrów oraz gmin: Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów i Zawady

Sąd Rejonowy w Brzezinach
- dla miasta Brzeziny oraz gmin: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Koluszki, Lipce Reymontowskie, Rogów i Słupia

Sąd Rejonowy w Kutnie
- dla miasta Kutno oraz gmin: Bedlno, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Oporów, Strzelce i Żychlin

Sąd Rejonowy w Łęczycy
- dla miasta Łęczyca oraz gmin: Daszyna, Dąbrowice, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Krośniewice, Łęczyca, Nowe Ostrowy, Piątek, Świnice Warckie i Witonia

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
- dla części miasta Łódź w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic: Bałuty, Polesie i Śródmieście

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
- dla części miasta Łódź w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Górna i Widzew oraz gmin: Andrespol, Brójce i Nowosolna

Sąd Rejonowy w Łowiczu
- dla miasta Łowicz oraz gmin: Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łowicz, Łyszkowice, Nieborów i Zduny

Sąd Rejonowy w Pabianicach
- dla miast Konstantynów Łódzki i Pabianice oraz gmin: Dłutów, Ksawerów, Pabianice i Rzgów

Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej
- dla miasta Rawa Mazowiecka oraz gmin: Biała Rawska, Cielądz, Głuchów, Kowiesy, Rawa Mazowiecka, Regnów i Sadkowice

Sąd Rejonowy w Skierniewicach
- dla miasta Skierniewice oraz gmin: Bolimów, Godzianów, Maków, Nowy Kawęczyn i Skierniewice

Sąd Rejonowy w Zgierzu
- dla miast: Głowno, Ozorków i Zgierz oraz gmin: Aleksandrów Łódzki, Głowno, Ozorków, Parzęczew, Stryków i Zgierz

Sąd Rejonowy w Gorlicach
- dla miast Gorlice i Grybów oraz gmin: Biecz, Bobowa, Gorlice, Grybów, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa i Uście Gorlickie

Sąd Rejonowy w Limanowej
- dla miast Limanowa i Mszana Dolna oraz gmin: Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa, Łukowica, Mszana Dolna, Niedźwiedź, Słopnice i Tymbark

Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
- dla miasta Nowy Sącz oraz gmin: Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój, Podegrodzie, Rytro i Stary Sącz

Sąd Rejonowy w Nowym Targu
- dla miasta Nowy Targ oraz gmin: Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Spytkowice, Szaflary i Szczawnica

Sąd Rejonowy w Zakopanem
- dla miasta Zakopane oraz gmin: Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko i Poronin

Sąd Rejonowy w Bartoszycach
- dla miast Bartoszyce i Górowo Iławeckie oraz gmin: Bartoszyce, Górowo Iławeckie i Sępopol

Sąd Rejonowy w Biskupcu
- dla gmin: Biskupiec, Bisztynek, Jeziorany i Kolno

Sąd Rejonowy w Giżycku
- dla miasta Giżycko oraz gmin: Budry, Giżycko, Kruklanki, Miłki, Pozezdrze, Ryn, Węgorzewo i Wydminy

Sąd Rejonowy w Kętrzynie
- dla miasta Kętrzyn oraz gmin: Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel i Srokowo

Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim
- dla miasta Lidzbark Warmiński oraz gmin: Kiwity, Lidzbark War-miński, Lubomino i Orneta

Sąd Rejonowy w Mrągowie
- dla miasta Mrągowo oraz gmin: Mikołajki, Mrągowo, Piecki i Sorkwity

Sąd Rejonowy w Nidzicy
- dla gmin: Janowiec Kościelny, Janowo, Kozłowo i Nidzica

Sąd Rejonowy w Olsztynie
- dla miasta Olsztyn oraz gmin: Barczewo, Dobre Miasto, Dywity, Gietrzwałd, Jonowo, Olsztynek, Purda, Stawiguda i Świątki

Sąd Rejonowy w Piszu
- dla gmin: Biała Piska, Orzysz, Pisz i Ruciane-Nida

Sąd Rejonowy w Szczytnie
- dla miasta Szczytno oraz gmin: Dźwierzuty, Jedwabno, Pasym, Rozogi, Szczytno, Świętajno i Wielbark

Sąd Rejonowy w Brzegu
- dla miasta Brzeg oraz gmin: Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Popielów i Skarbimierz

Sąd Rejonowy w Głubczycach
- dla gmin: Baborów, Branice, Głubczyce i Kietrz

Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu
- dla miasta Kędzierzyn-Koźle oraz gmin: Bierawa, Cisek, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś i Zdzieszowice

Sąd Rejonowy w Kluczborku
- dla gmin: Byczyna, Domaszowice, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Murów, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków i Wołczyn

Sąd Rejonowy w Nysie
- dla gmin: Grodków, Kamiennik, Korfantów, Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice i Skoroszyce

Sąd Rejonowy w Oleśnie
- dla gmin: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki i Zębowice

Sąd Rejonowy w Opolu
- dla miasta Opole oraz gmin: Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Niemodlin, Ozimek, Prószków, Tarnów Opolski, Tułowice i Turawa

Sąd Rejonowy w Prudniku
- dla gmin: Biała, Głogówek, Głuchołazy, Lubrza i Prudnik

Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich
- dla gmin: Gogolin, Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Krapkowice, Leśnica, Strzelce Opolskie, Strzeleczki, Ujazd, Walce i Zawadzkie

Sąd Rejonowy w Ostrołęce
- dla miasta Ostrołęka oraz gmin: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Myszyniec, Olszewo-Borki, Rzekuń i Troszyn

Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej
- dla miasta Ostrów Mazowiecka oraz gmin: Andrzejewo, Boguty-Pianki, Brok, Małkinia Górna, Nur, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Szulborze Wielkie, Wąsewo i Zaręby Kościelne

Sąd Rejonowy w Przasnyszu
- dla miast Maków Mazowiecki i Przasnysz oraz gmin: Chorzele, Czernice Boro-we, Czerwonka, Jednorożec, Karniewo, Krasne, Krasnosielc, Krzynowłoga Mała, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Przasnysz, Różan, Rzewnie, Sypniewo i Szelków

Sąd Rejonowy w Pułtusku
- dla gmin: Gzy, Nasielsk, Obryte, Pokrzywnica, Pułtusk, Świercze, Winnica i Zatory

Sąd Rejonowy w Wyszkowie
- dla gmin: Brańszczyk, Długosiodło, Rząśnik, Somianka, Wyszków i Zabrodzie

Sąd Rejonowy w Bełchatowie
- dla miasta Bełchatów oraz gmin: Bełchatów, Drużbice, Kleszczów, Kluki, Rusiec, Szczerców i Zelów

Sąd Rejonowy w Opocznie
- dla gmin: Aleksandrów, Białaczów, Drzewica, Mniszków, Opoczno, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim
- dla miasta Piotrków Trybunalski oraz gmin: Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Tuszyn, Wola Krzysztoporska i Wolbórz

Sąd Rejonowy w Radomsku
- dla miasta Radomsko oraz gmin: Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kamieńsk, Ko-biele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Przedbórz, Radomsko, Wielgomłyny i Żytno

Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim
- dla miasta Tomaszów Mazowiecki oraz gmin: Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów Mazowiecki, Ujazd i Żelechlinek

Sąd Rejonowy w Ciechanowie
- dla miasta Ciechanów oraz gmin: Ciechanów, Glinojeck, Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Regimin i Sońsk

Sąd Rejonowy w Gostyninie
- dla miasta Gostynin oraz gmin: Gąbin, Gostynin, Łąck, Nowy Duninów, Pacyna, Sanniki, Słubice i Szczawin Kościelny

Sąd Rejonowy w Mławie
- dla miasta Mława oraz gmin: Bieżuń, Dzierzgowo, Kuczbork-Osada, Lipowiec Kościelny, Lubowidz, Lutocin, Radzanów, Siemiątkowo, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna, Wiśniewo i Żuromin

Sąd Rejonowy w Płocku
- dla miasta Płock oraz gmin: Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Mała Wieś, Radzanowo, Słupno, Stara Biała, Staroźreby i Wyszogród

Sąd Rejonowy w Płońsku
- dla miast Płońsk i Raciąż oraz gmin: Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż, Sochocin i Załuski

Sąd Rejonowy w Sierpcu
- dla miasta Sierpc oraz gmin: Drobin, Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc, Szczutowo i Zawidz

Sąd Rejonowy w Sochaczewie
- dla miasta Sochaczew oraz gmin: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew i Teresin

Sąd Rejonowy w Żyrardowie
- dla miasta Żyrardów oraz gmin: Baranów, Jaktorów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice, Wiskitki i Żabia Wola

Sąd Rejonowy w Chodzieży
- dla miasta Chodzież oraz gmin: Białośliwie, Chodzież, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szamocin, Ujście, Wyrzysk i Wysoka

Sąd Rejonowy w Gnieźnie
- dla miasta Gniezno oraz gmin: Czerniejewo, Gniezno, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Niechanowo, Pobiedziska i Trzemeszno

Sąd Rejonowy w Gostyniu
- dla gmin: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Krzemieniewo, Pępowo, Piaski, Pogorzela i Poniec

Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim
- dla gmin: Buk, Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Rakoniewice, Stęszew i Wielichowo

Sąd Rejonowy w Kościanie
- dla miasta Kościan oraz gmin: Czempiń, Kościan, Krzywiń i Śmigiel

Sąd Rejonowy w Lesznie
- dla miasta Leszno oraz gmin: Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wijewo i Włoszakowice

Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu
- dla gmin: Kuślin, Lwówek, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Opalenica i Zbąszyń

Sąd Rejonowy w Obornikach
- dla gmin: Oborniki, Rogoźno i Ryczywół

Sąd Rejonowy w Pile
- dla miasta Piła oraz gminy Szydłowo

Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
- dla części miasta Poznań w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Grunwald i Jeżyce oraz gmin: Dopiewo, Komorniki i Tarnowo Podgórne

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
- dla części miasta Poznań w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Nowe Miasto i Wilda, miast Luboń i Puszczykowo oraz gmin Czerwonak i Swarzędz

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
- dla części miasta Poznań w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Stare Miasto oraz gmin Murowana Goślina i Suchy Las

Sąd Rejonowy w Rawiczu
- dla gmin: Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Pakosław i Rawicz

Sąd Rejonowy w Szamotułach
- dla miasta Obrzycko oraz gmin: Chrzypsko Wielkie, Duszniki, Kaźmierz, Kwilcz, Międzychód, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Rokietnica, Sieraków, Szamotuły i Wronki

Sąd Rejonowy w Śremie
- dla gmin: Brodnica, Dolsk, Książ Wielkopolski, Mosina i Śrem

Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej
- dla gmin: Dominowo, Kleszczewo, Kórnik, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Środa Wielkopolska i Zaniemyśl

Sąd Rejonowy w Trzciance
- dla miasta Czarnków oraz gmin: Czarnków, Drawsko, Krzyż Wielkopolski, Lubasz, Połajewo, Trzcianka i Wieleń

Sąd Rejonowy w Wągrowcu
- dla miasta Wągrowiec oraz gmin: Budzyń, Damasławek, Gołańcz, Margonin, Mieścisko, Skoki, Wapno i Wągrowiec

Sąd Rejonowy w Wolsztynie
- dla gmin: Przemęt, Siedlec i Wolsztyn

Sąd Rejonowy we Wrześni
- dla gmin: Kołaczkowo, Kostrzyn, Miłosław, Nekla i Września

Sąd Rejonowy w Złotowie
- dla miasta Złotów oraz gmin: Jastrowie, Krajenka, Lipka, Łobżenica, Okonek, Tarnówka, Zakrzewo i Złotów

Sąd Rejonowy w Jarosławiu
- dla miast Jarosław i Radymno oraz gmin: Chłopice, Jarosław, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Rokietnica, Roźwienica i Wiązownica

Sąd Rejonowy w Lubaczowie
- dla miasta Lubaczów oraz gmin: Cieszanów, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Narol, Oleszyce, Stary Dzików i Wielkie Oczy

Sąd Rejonowy w Przemyślu
- dla miasta Przemyśl oraz gmin: Bircza, Dubiecko, Fredropol, Krasiczyn, Krzywcza, Medyka, Orły, Przemyśl, Stubno i Żurawica

Sąd Rejonowy w Przeworsku
- dla miasta Przeworsk oraz gmin: Adamówka, Gać, Jawornik Polski, Kańczuga, Przeworsk, Sieniawa, Tryńcza i Zarzecze

Sąd Rejonowy w Grójcu
- dla gmin: Belsk Duży, Białobrzegi, Błędów, Chynów, Goszczyn, Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Pniewy, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec, Tarczyn, Warka i Wyśmierzyce

Sąd Rejonowy w Kozienicach
- dla miasta Pionki oraz gmin: Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Kozienice, Magnuszew, Pionki i Sieciechów

Sąd Rejonowy w Lipsku
- dla gmin: Chotcza, Ciepielów, Iłża, Lipsko, Rzeczniów, Sienno i Solec nad Wisłą

Sąd Rejonowy w Przysusze
- dla gmin: Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Przysucha, Rusinów, Wieniawa i Wolanów

Sąd Rejonowy w Radomiu
- dla miasta Radom oraz gmin: Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia Letnisko, Kowala, Przytyk, Skaryszew i Zakrzew

Sąd Rejonowy w Szydłowcu
- dla gmin: Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko, Szydłowiec i Wierzbica

Sąd Rejonowy w Zwoleniu
- dla gmin: Gózd, Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów i Zwoleń

Sąd Rejonowy w Dębicy
- dla miasta Dębica oraz gmin: Brzostek, Czarna, Dębica, Jodłowa, Pilzno i Żyraków

Sąd Rejonowy w Leżajsku
- dla miasta Leżajsk oraz gmin: Grodzisko Dolne, Kuryłówka, Leżajsk i Nowa Sarzyna

Sąd Rejonowy w Łańcucie
- dla miasta Łańcut oraz gmin: Białobrzegi, Czarna, Łańcut, Markowa, Rakszawa i Żołynia

Sąd Rejonowy w Ropczycach
- dla gmin: Iwierzyce, Ostrów, Ropczyce, Sędziszów Małopolski i Wielopole Skrzyńskie

Sąd Rejonowy w Rzeszowie
- dla miast Dynów i Rzeszów oraz gmin: Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Dynów, Głogów Małopolski, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko i Tyczyn

Sąd Rejonowy w Strzyżowie
- dla gmin: Czudec, Frysztak, Niebylec, Strzyżów i Wiśniowa

Sąd Rejonowy w Garwolinie
- dla miast Garwolin i Łaskarzew oraz gmin: Borowie, Garwolin, Górzno, Łaskarzew, Maciejowice, Miastków Kościelny, Osieck, Parysów, Pilawa, Sobienie-Jeziory, Sobolew, Trojanów, Wilga i Żelechów

Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
- dla miast Mińsk Mazowiecki i Sulejówek oraz gmin: Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Halinów, Jakubów, Kałuszyn, Latowicz, Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Siennica i Stanisławów

Sąd Rejonowy w Siedlcach
- dla miasta Siedlce oraz gmin: Domanice, Huszlew, Korczew, Kotuń, Łosice, Mokobody, Mordy, Olszanka, Paprotnia, Platerów, Przesmyki, Sarnaki, Siedlce, Skórzec, Stara Kornica, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie i Zbuczyn

Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim
- dla miasta Sokołów Podlaski oraz gmin: Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki, Sabnie, Sokołów Podlaski i Sterdyń

Sąd Rejonowy w Węgrowie
- dla miasta Węgrów oraz gmin: Grębków, Korytnica, Liw, Łochów, Miedzna, Sadowne, Stoczek i Wierzbno

Sąd Rejonowy w Łasku
- dla gmin: Buczek, Dalików, Dobroń, Lutomiersk, Łask, Pęczniew, Poddębice, Sędziejowice, Uniejów, Wartkowice, Widawa, Wodzierady i Zadzim

Sąd Rejonowy w Sieradzu
- dla miasta Sieradz oraz gmin: Błaszki, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz, Warta, Wróblew i Złoczew

Sąd Rejonowy w Wieluniu
- dla gmin: Biała, Bolesławiec, Czarnożyły, Czastary, Działoszyn, Galewice, Kiełczygłów, Konopnica, Lututów, Łubnice, Mokrsko, Nowa Brzeźnica, Osjaków, Ostrówek, Pajęczno, Pątnów, Rząśnia, Siemkowice, Skomlin, Sokolniki, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce, Wieluń, Wieruszów i Wierzchlas

Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli
- dla miasta Zduńska Wola oraz gmin: Szadek, Zapolice i Zduńska Wola

Sąd Rejonowy w Bytowie
- dla gmin: Borzytuchom, Bytów, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice i Tuchomie

Sąd Rejonowy w Chojnicach
- dla miasta Chojnice oraz gmin: Brusy, Chojnice i Czersk

Sąd Rejonowy w Człuchowie
- dla miasta Człuchów oraz gmin: Czarne, Człuchów, Debrzno, Konarzyny, Przechlewo i Rzeczenica

Sąd Rejonowy w Lęborku
- dla miast Lębork i Łeba oraz gmin: Cewice, Czarna Dąbrówka, Nowa Wieś Lęborska, Potęgowo i Wicko

Sąd Rejonowy w Miastku
- dla gmin: Kępice, Koczała, Miastko i Trzebielino

Sąd Rejonowy w Słupsku
- dla miast Słupsk i Ustka oraz gmin: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Słupsk, Smołdzino i Ustka

Sąd Rejonowy w Augustowie
- dla miast Augustów i Sejny oraz gmin: Augustów, Bargłów Kościelny, Giby, Krasnopol, Lipsk, Nowinka, Płaska, Puńsk, Sejny i Sztabin

Sąd Rejonowy w Ełku
- dla miasta Ełk oraz gmin: Ełk, Kalinowo, Prostki i Stare Juchy

Sąd Rejonowy w Olecku
- dla gmin: Banie Mazurskie, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Olecko, Świętajno i Wieliczki

Sąd Rejonowy w Suwałkach
- dla miasta Suwałki oraz gmin: Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki i Wiżajny

Sąd Rejonowy w Choszcznie
- dla gmin: Bierzwnik, Choszczno, Drawno, Krzęcin, Pełczyce i Recz

Sąd Rejonowy w Goleniowie
- dla gmin: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Osina, Przybiernów i Stepnica

Sąd Rejonowy w Gryficach
- dla gmin: Brojce, Gryfice, Karnice, Płoty, Rewal i Trzebiatów

Sąd Rejonowy w Gryfinie
- dla gmin: Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo, Trzcińsko-Zdrój i Widuchowa

Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim
- dla gmin: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Świerzno i Wolin

Sąd Rejonowy w Łobzie
- dla gmin: Dobra, Łobez, Radowo Małe, Resko i Węgorzyno

Sąd Rejonowy w Myśliborzu
- dla gmin: Barlinek, Boleszkowice, Dębno, Myślibórz i Nowogródek Pomorski

Sąd Rejonowy w Stargardzie
- dla miasta Stargard oraz gmin: Bielice, Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Kozielice, Lipiany, Marianowo, Przelewice, Pyrzyce, Stara Dąbrowa, Stargard, Suchań i Warnice

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
- dla części miasta Szczecin w granicach przebiegających od punktu przecięcia się obwodnicy kolejowej przy ul. Floriana Krygiera z lewym brzegiem Odry Zachodniej, wzdłuż zewnętrznego obrzeża nasypu torowiska obwodnicy kolejowej do ul. Jagiellońskiej, wewnętrznym obrzeżem nasypu torowiska obwodnicy kolejowej, wraz z dworcem PKP Niebuszewo, do wiaduktu kolejowego na ul. Sczanieckiej, osią jezdni ul. Sczanieckiej do ul. 1 Maja, osią jezdni ul. 1 Maja do ul. Nocznickiego, osiami jezdni ul. Nocznickiego, Firlika i Łady do ul. Szarotki, w linii prostej będącej przedłużeniem osi jezdni ul. Szarotki do lewego brzegu Odry Zachodniej i lewym brzegiem Odry Zachodniej do jego przecięcia z ul. Floriana Krygiera

Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
- dla części miasta Szczecin poza obszarem w granicach przebiegających od punktu przecięcia się obwodnicy kolejowej przy ul. Floriana Krygiera z lewym brzegiem Odry Zachodniej, wzdłuż zewnętrznego obrzeża nasypu torowiska obwodnicy kolejowej do ul. Jagiellońskiej, wewnętrznym obrzeżem nasypu torowiska obwodnicy kolejowej, wraz z dworcem PKP Niebuszewo, do wiaduktu kolejowego na ul. Sczanieckiej, osią jezdni ul. Sczanieckiej do ul. 1Maja, osią jezdni ul. 1 Maja do ul. Nocznickiego, osiami jezdni ul. Nocznickiego, Firlika i Łady do ul. Szarotki, w linii prostej będącej prze-dłużeniem osi jezdni ul. Szarotki do lewego brzegu Odry Zachodniej i lewym brzegiem Odry Zachodniej do jego przecięcia z ul. Floriana Krygiera, a także dla gmin: Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo, Nowe Warpno i Police

Sąd Rejonowy w Świnoujściu
- dla miasta Świnoujście oraz gminy Międzyzdroje

Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie
- dla miast: Bielawa, Dzierżoniów i Piława Górna oraz gmin: Dzierżoniów, Łagiewniki, Niemcza i Pieszyce

Sąd Rejonowy w Kłodzku
- dla miast: Duszniki-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda i Polanica-Zdrój oraz gmin: Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Lądek-Zdrój, Lewin Kłodzki, Międzylesie, Nowa Ruda, Radków, Stronie Śląskie i Szczytna

Sąd Rejonowy w Świdnicy
- dla miast Świdnica i Świebodzice oraz gmin: Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica i Żarów

Sąd Rejonowy w Wałbrzychu
- dla miast: Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój i Wałbrzych oraz gmin: Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Stare Bogaczowice i Walim

Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich
- dla gmin: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice i Złoty Stok

Sąd Rejonowy w Kolbuszowej
- dla gmin: Cmolas, Dzikowiec, Kolbuszowa, Majdan Królewski, Niwiska i Raniżów

Sąd Rejonowy w Mielcu
- dla miasta Mielec oraz gmin: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Mielec, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy i Wadowice Górne

Sąd Rejonowy w Nisku
- dla gmin: Bojanów, Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów, Nisko, Rudnik nad Sanem i Ulanów

Sąd Rejonowy w Stalowej Woli
- dla miasta Stalowa Wola oraz gmin: Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików i Zaleszany

Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu
- dla miasta Tarnobrzeg oraz gmin: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba i Padew Narodowa

Sąd Rejonowy w Bochni
- dla miasta Bochnia oraz gmin: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana i Żegocina

Sąd Rejonowy w Brzesku
- dla gmin: Borzęcin, Brzesko, Czchów, Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Szczurowa i Zakliczyn

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej
- dla gmin: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz, Szczucin, Wietrzychowice i Żabno

Sąd Rejonowy w Tarnowie
- dla miasta Tarnów oraz gmin: Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tarnów, Tuchów, Wierzchosławice i Wojnicz

Sąd Rejonowy w Brodnicy
- dla miasta Brodnica oraz gmin: Bartniczka, Bobrowo, Brodnica, Brzozie, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno

Sąd Rejonowy w Chełmnie
- dla miasta Chełmno oraz gmin: Chełmno, Kijewo Królewskie, Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno i Unisław

Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu
- dla miasta Golub-Dobrzyń oraz gmin: Ciechocin, Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Radomin i Zbójno

Sąd Rejonowy w Grudziądzu
- dla miasta Grudziądz oraz gmin: Grudziądz, Gruta, Łasin, Rogóźno i Świecie nad Osą

Sąd Rejonowy w Toruniu
- dla miast Chełmża i Toruń oraz gmin: Chełmża, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka i Zławieś Wielka

Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie
- dla miasta Wąbrzeźno oraz gmin: Dębowa Łąka, Książki, Płużnica, Radzyń Chełmiński i Ryńsk

Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim
- dla miast Milanówek i Podkowa Leśna oraz gmin: Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Kampinos i Leszno

Sąd Rejonowy w Piasecznie
- dla gmin: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Piaseczno i Prażmów

Sąd Rejonowy w Pruszkowie
- dla miast Piastów i Pruszków oraz gmin: Brwinów, Michałowice, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, Raszyn i Stare Babice

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
- dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Mokotów, Ursynów i Wilanów

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie
- dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Ochota, Ursus i Włochy

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
- dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnicy Śródmieście

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie
- dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic Bemowo i Wola

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
- dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic Bielany i Żoliborz oraz gmin Izabelin i Łomianki

Sąd Rejonowy w Legionowie
- dla miasta Legionowo oraz gmin: Jabłonna, Nieporęt, Serock i Wieliszew

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim
- dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki oraz gmin: Czosnów, Leoncin, Pomiechówek i Zakroczym

Sąd Rejonowy w Otwocku
- dla miast Józefów i Otwock oraz gmin: Celestynów, Karczew, Kołbiel i Wiązowna

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
- dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Praga-Południe, Rembertów, Wawer i Wesoła

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
- dla części miasta stołecznego Warszawy w granicach ustalonych dla dzielnic: Białołęka, Praga-Północ i Targówek

Sąd Rejonowy w Wołominie
- dla miast: Kobyłka, Marki, Ząbki i Zielonka oraz gmin: Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Radzymin, Strachówka, Tłuszcz i Wołomin

Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim
- dla miast: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek i Nieszawa oraz gmin: Aleksandrów Kujawski, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec i Zakrzewo

Sąd Rejonowy w Lipnie
- dla miasta Lipno oraz gmin: Bobrowniki, Chrostkowo, Czernikowo, Dobrzyń nad Wisłą, Kikół, Lipno, Skępe, Tłuchowo i Wielgie

Sąd Rejonowy w Radziejowie
- dla miasta Radziejów oraz gmin: Bytoń, Dobre, Izbica Kujawska, Osięciny, Piotrków Kujawski, Radziejów i Topólka

Sąd Rejonowy w Rypinie
- dla miasta Rypin oraz gmin: Brzuze, Rogowo, Rypin, Skrwilno i Wąpielsk

Sąd Rejonowy we Włocławku
- dla miast Kowal i Włocławek oraz gmin: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Kowal, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec i Włocławek

Sąd Rejonowy w Miliczu
- dla gmin: Cieszków, Krośnice i Milicz

Sąd Rejonowy w Oleśnicy
- dla miasta Oleśnica oraz gmin: Bierutów, Długołęka, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców i Twardogóra

Sąd Rejonowy w Oławie
- dla miasta Oława oraz gmin: Czernica, Domaniów, Jelcz-Laskowice, Oława i Siechnice

Sąd Rejonowy w Strzelinie
- dla gmin: Borów, Jordanów Śląski, Kondratowice, Przeworno, Strzelin i Wiązów

Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej
- dla gmin: Kąty Wrocławskie, Kostomłoty, Malczyce, Mietków, Miękinia i Środa Śląska

Sąd Rejonowy w Trzebnicy
- dla gmin: Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia i Żmigród

Sąd Rejonowy w Wołowie
- dla gmin: Brzeg Dolny, Wińsko i Wołów

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
- dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Fabryczna i Psie Pole

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
- dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Krzyki oraz gmin: Kobierzyce, Sobótka i Żórawina

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
- dla części miasta w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnic Stare Miasto i Śródmieście

Sąd Rejonowy w Biłgoraju
- dla miasta Biłgoraj oraz gmin: Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol i Turobin

Sąd Rejonowy w Hrubieszowie
- dla miasta Hrubieszów oraz gmin: Dołhobyczów, Grabowiec, Horodło, Hrubieszów, Miączyn, Mircze, Trzeszczany, Uchanie i Werbkowice

Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
- dla gmin: Batorz, Chrzanów, Dzwola, Godziszów, Janów Lubelski, Modliborzyce, Potok Wielki i Zakrzew

Sąd Rejonowy w Krasnymstawie
- dla miast Krasnystaw i Rejowiec Fabryczny oraz gmin: Fajsławice, Krasnystaw, Kraśniczyn, Leśniowice, Łopiennik Górny, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Siennica Różana i Wojsławice

Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
- dla miasta Tomaszów Lubelski oraz gmin: Bełżec, Jarczów, Koma-rów-Osada, Krynice, Lubycza Królewska, Łaszczów, Rachanie, Susiec, Tarnawatka, Telatyn, Tomaszów Lubelski, Tyszowce i Ulhówek

Sąd Rejonowy w Zamościu
- dla miasta Zamość oraz gmin: Adamów, Gorzków, Izbica, Krasnobród, Łabunie, Nielisz, Radecznica, Rudnik, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość, Zwierzyniec i Żółkiewka

Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim
- dla miasta Gubin oraz gmin: Bobrowice, Bytnica, Cybinka, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo

Sąd Rejonowy w Nowej Soli
- dla miasta Nowa Sól oraz gmin: Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Otyń i Siedlisko

Sąd Rejonowy w Świebodzinie
- dla gmin: Babimost, Bojadła, Kargowa, Lubrza, Łagów, Skąpe, Sulechów, Szczaniec, Świebodzin, Trzebiechów i Zbąszynek

Sąd Rejonowy we Wschowie
- dla gmin: Sława, Szlichtyngowa i Wschowa

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
- dla miasta Zielona Góra oraz gmin: Czerwieńsk, Nowogród Bobrzański, Świdnica i Zabór

Sąd Rejonowy w Żaganiu
- dla miast Gozdnica i Żagań oraz gmin: Brzeźnica, Iłowa, Małomice, Niegosławice, Szprotawa, Wymiarki i Żagań

Sąd Rejonowy w Żarach
- dla miast Łęknica i Żary oraz gmin: Brody, Jasień, Lipinki Łużyckie, Lubsko, Przewóz, Trzebiel, Tuplice i Żary

 

Nasi partnerzy

  • Anwaltskanzlei Ambroziak
  • Business Centre Club
  • BakerMcKenzie
  • E-Publiczny Doradca
  • Gessel
  • BusinessMediaSolutions

Copyright © 2009-2020 Mecenasi.pl

Realizacja: Edios.pl